Beste leden,
Op zaterdag 6 juni 2026 zal de Algemene Leden Vergadering van het seizoen 2025-2026 plaatsvinden in de locatie Trefcentrum Treebeek, Maanstraat 20 te Brunssum om 14:00 uur.
De komende week zijn jullie in de gelegenheid zelf nog onderwerpen op de agenda te zetten ter bespreking door te reageren op deze publicatie en wel tot uiterlijk 8 mei 2026 via het mailadres secretaris@sldl.eu. Ter vergadering bestaat de mogelijkheid om gebruik te maken van de rondvraag om nog vragen te stellen c.q. opmerkingen te maken. Tijdens deze rondvraag kunnen geen zaken naar voren worden gebracht waar besluitvorming noodzakelijk is van de ALV.
Ps.:
Het betreft hier een boete plichtige vergadering zoals aangegeven in ons huishoudelijk reglement artikel 6 lid 7 (teams dienen minimaal met 2 leden aanwezig te zijn op de ALV). Vergeet ook niet om je spelerspas mee te nemen naar deze vergadering aangezien er ter vergadering gestemd dient te worden over personen in verband met de verkiezing van een nieuwe voorzitter voor de SLDL.
Het bestuur van de SLDL
