Beste leden,

Allereerst oprechte excuses voor het ongemak. Inmiddels zijn alle technische problemen opgelost. Het is voor ons en het extern IT-bedrijf een raadsel waarom deze problemen niet bij eerdere testen naar boven zijn gekomen. Hoe dan ook, inmiddels kunnen alle captains weer zelf de formulieren invoeren indien nodig.

In het kort, wat is er anders:

  1. Technische problemen met dubbele waardes zijn opgelost;
  2. Technische problemen rondom inzet van reserves zijn opgelost;
  3. Digitaal kan men tot 7 reserves invoeren, graag op het wedstrijdformulier de achterkant gebruiken voor de reserves op te schrijven indien het er meer dan 3 zijn;
  4. Technische problemen rondom high finishes zijn opgelost;

Een aantal ontvangen vragen van leden:

  • Hoe zie ik de 180’ers en high finishes?

Deze kunt u zien op de website naast de standen van de geselecteerde divisie en in het portaal onder de standen.

  • Waarom kan ik geen wedstrijdformulier invullen?

Wanneer team A het wedstrijdformulier invult maar niet op ‘opslaan’ drukt, dan is het formulier in de status ‘in bewerking’. Dat betekent dat team B het formulier niet kan openen tot het moment dat team A het formulier opslaat. Wanneer het formulier opgeslagen is, dan dient team B het formulier te controleren en goed- of afkeur te geven. Bij afkeur zal er een mail moeten worden gestuurd naar wedstrijdleider@sldl.eu inclusief een foto van het wedstrijdformulier. De wedstrijdleider kan de juiste scores invoeren aan de hand van het formulier.

Let op! captains kunnen een formulier resetten (boven aan de pagina rechts, rode knop) om een formulier vanaf nul in te voeren. Inclusief de singles.

Wanneer team A het formulier in bewerking heeft maar problemen ondervindt, bijvoorbeeld bij foute invoer van singles, dan dient er een mail te worden gestuurd naar wedstrijdleiders@sldl.eu om het formulier te ‘resetten’. Daarna kan men het formulier opnieuw bewerken. Helaas is het door de complexe structuur niet mogelijk singles te bewerken, terwijl dubbels, tactic, captains choice, 180’ers en high finishes wel verwijderd kunnen worden om opnieuw te worden ingevoerd.

Hulp nodig bij het in voeren? Hier vindt u een link naar de handleiding van het digitaal wedstrijdformulier: https://sldl.eu/wp-content/uploads/2024/08/Handleiding-uitslag-invoeren_v3.pdf

Hier vindt u een link naar de handleiding van het fysieke wedstrijdformulier: https://sldl.eu/wp-content/uploads/2025/07/Handleiding-wedstrijdformulier.pdf

Hopende jullie allen voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur

Secretariaat:
Postbus 148,
6440 AC, Brunssum 
Tel: +31(0)6 25 32 99 47

Postbank-ING
IBAN: NL16INGB0004004668
BIC: INGBNL2A
KvK: 40189526